Zoeken

Flyer trainingscentrum Hoornbeeck Connect

Geplaatst: 26 november 2014

Hoornbeeck Connect is het trainingscentrum van onze school. Connect verzorgt trainingen voor een brede doelgroep, van ouders en kerkeraadsleden tot bedrijven en scholen. Informatie over deze trainingen kunt vanaf nu vinden op een speciale website en in een informatieflyer.

FLYER_CONNECT_2014_SCREENSHOT

Hoornbeeck Connect is het trainingscentrum van onze school. Connect verzorgt trainingen voor een brede doelgroep, van ouders en kerkeraadsleden tot bedrijven en scholen. Alle trainingen worden gegeven door gecertificeerde trainers. Meer informatie over de trainingen vindt u op hoornbeeckconnect.nl of u kunt de informatieflyer van Connect downloaden via deze link.

Student aan het woord

Woudenberg_2
Gerrald Woudenberg
Student

Werken aan je toekomst

Lees verder
Gertrude Hak
Gertrude Hak
Student

Mensen reageren op je witte kleding

Lees verder
Berdine Zwanepol
Berdine Zwanepol
Student

Studeren dankzij SSH

Lees verder

Navigeer snel naar de gewenste studierichting

204