Zoeken

Minister feliciteert Hoornbeeck College

Geplaatst: 16 januari 2014

Het aantal voortijdige schoolverlaters van het Hoornbeeck College is fors gedaald. Reden voor de minister van onderwijs om via Twitter en een persoonlijke kaart een felicitatie te sturen naar alle medewerkers en studenten van onze school.

Logo Min van OCW

Het aantal voortijdige schoolverlaters van het Hoornbeeck College is fors gedaald. Reden voor de minister van onderwijs om via Twitter en een persoonlijke kaart een felicitatie te sturen naar alle medewerkers en studenten van onze school.

Het aantal scholieren dat zonder diploma de opleiding verlaat, is in 2013 flink teruggelopen. Waar in 2012 bijna 36.000 jongeren voortijdig school verlieten, liep dat aantal vorig jaar met 8300 terug. Schooluitval vindt vooral plaats in het middelbaar beroepsonderwijs, en dan met name in de laagste twee niveaus.

Minister Bussemaker van Onderwijs is zeer tevreden met de daling: "Scholen en gemeenten verdienen echt een compliment voor dit mooie resultaat. Natuurlijk is elke jongere die zonder diploma de school verlaat er één teveel, maar het resultaat van vandaag laat zien dat de intensieve samenwerking tussen scholen en gemeenten werkt."

Het Hoornbeeck College behoort met acht andere ROC's tot de kopgroep van de dalers. Reden voor de minister om een tweet te sturen voor deze "knappe prestatie". Ook heeft zij het Hoornbeeck College persoonlijk gefeliciteerd met dit resultaat.

Klik hier voor de felicitatiekaart van de minister van OCW

 

204