Zoeken

Aanmeldingen cursusjaar 2014-2015

Geplaatst: 05 december 2013

Heb je een keuze kunnen maken voor een van onze opleidingen? Meld je dan aan! Doe dat voor D.V. 15 maart 2014 Als je nu op een reformatorische school voor voortgezet onderwijs zit, kun je je digitaal aanmelden. Hoe dat gaat, lees je hieronder.

Binnenkort krijg je van je mentor of je decaan een inlog-code om je digitaal aan te melden. Het digitale formulier is in verschillende onderdelen verdeeld. Jij vult een deel in, maar ook je ouders (als je nog geen 21 jaar bent) en de mentor / decaan.

Nadat jouw deel is ingevuld, gaat het formulier automatisch naar je mentor / decaan toe. Hij of zij zorgt er dan voor dat het formulier verder wordt ingevuld en afgewerkt.

Zit je op een andere school? Neem dan telefonisch contact op met onze school. Je krijgt dan meer informatie over jouw manier van aanmelden of eventueel meer informatie over de identiteit van onze school.

Klik hier voor de folder met meer informatie over de aanmelding.

Klik hier voor de uitgebreide handleiding die je nodig hebt als je je digitaal gaat aanmelden.

204