Wij zijn 5 studenten en hebben een Student Company of ook wel een minionderneming gedaan.
Aan het eind van klas 1 hebben wij de keuze gemaakt om een minionderneming te gaan runnen. Wij hebben de functies verdeeld en zijn in het nieuwe schooljaar, klas 2, enthousiast begonnen.
We kregen begeleiding van een docent van school en werkten onze plannen uit in het stappenplan van Jong Ondernemen. Zo hebben wij intern en extern onze begeleiders gehad en daar konden wij ook ten allen tijde op terugvallen.
De onderneming richten wij echt zelf op met onze ideeën, fantasie en creativiteit. Je leert enorm veel van deze minionderneming doordat je met alle onderdelen van een onderneming te maken krijgt. Wij hebben het als heel leerzaam ervaren en zijn daardoor ontwikkeld in onze persoonlijkheid. Niet altijd gaat het naar wens maar dat maakt je onderneming wel sterker.