Werkbezoek SP20 november 2009 Vrijdag 20 november jl. heeft Jasper van Dijk (SP) een werkbezoek afgelegd aan locatie Amersfoort. Ook Bas van der Vlies (SGP) was hierbij aanwezig, naast vertegenwoordigers van bedrijven, instellingen, MBO Raad en de media. Het werd een bijzondere dag, waarbij studenten en docenten met overtuiging in debat gingen met de heer Van Dijk en uitlegden waar ze voor staan en welke betekenis het reformatorisch onderwijs voor hen heeft.
De bijeenkomst in de kapel, de gesprekken en discussies hebben kennelijk iets gedaan met de heer Van Dijk. Voor het eerst gaf hij aan dat hij overwoog voor scholen die een consequent en consistent principieel beleid voeren niet de acceptatieplicht (iedereen moet worden toegelaten) op te leggen in het toelatingsbeleid. De relatie met een duidelijke identiteit werd hier nadrukkelijk gelegd.
Zie ook de berichtgeving in het Reformatorisch Dagblad: "Iedereen op het Hoornbeeck gelukkig", d.d. 20 november 2009 SP soepeler over acceptatieplicht, d.d. 20 november 2009 |